akademia zdrowia METABOLICZNEGO

 

Akademie Zdrowia Metabolicznego to miejsca dla osób, które chcą odzyskać zdrowie metabolicznie, pięknie żyć, a przy okazji zdrowo schudnąć.
Poprzez swoją działalność Akademie Zdrowia Metabolicznego (w skrócie AZM):

 • zwiększają wiedzę i świadomość na temat zdrowia metabolicznego oraz wycofywania chorób przewlekłych
 • umożliwiają naukę i wdrażanie Zasad Metody Odchudzania Braci Rodzeń
 • wzajemnie wspierają społeczność w drodze do pięknego życia bez chorób metabolicznych
 • aktywują osoby, które nie znajdują wsparcia w swoim otoczeniu podczas wdrażania nowego niskowęglowodanowego stylu życia
 • promują styl życia LCHF/KETO oraz swoją działalnością obalają mity , które narosły wokół tego stylu życia
 • uczą jak praktycznie wdrożyć styl życia LCHF/KETO oraz pomagają chorym metabolicznie , w tym osobom chorującym na m.in. cukrzycę t2, stłuszczenie wątroby, insulinooporność, PCOS, nadciśnienie tętnicze , otyłość, migrena itp. w kontrolowaniu i wycofywaniu tych stanów. 
 

Sens istnienia – MISJA: 

 • Integracja środowiska i osób, żyjącymi zgodnie z wartościami stylu życia propagowanymi przez Braci Rodzeń.
 • Edukacja na temat Metody Odchudzania Braci Rodzeń zgodnie z 7 krokami opisanymi w książce.
 

ORGANIZACJA:

Akademia Zdrowia Metabolicznego, miejsce zrzeszające lokalną społeczność, która w ramach Akademii organizuje lokalne spotkania, gdzie we własnym gronie wspierają się, inspirują i uczą Metody Odchudzania Braci Rodzeń, a także poszerzają wiedzę na temat stylu życia LCHF/KETO. 

Jedna Akademia = 1 miasto

 • Każdą z Akademii zarządza  3 – 5 osobowa Rada Opiekunów pod kierownictwem Głównego Opiekuna Akademii.
 • Osoby chętne do działania w Radzie Opiekunów lokalnych Akademii zgłaszają się poprzez przesłanie przygotowanego przez kandydata filmu na adres: rafal.zdanowski@braciarodzen.pl
 • Film zawiera krótką prezentację osoby, oraz przedstawienie motywacji dla której chciałaby/chciałby prowadzić aktywnie Akademię.

WYBIERZ MIASTO

I DOŁĄCZ

POZNAŃ

Opiekun główny:

Anna Pacholak-Klimas

Psychodietetyk, Instruktor Gimnastyki Holistycznej i fanka Metody Odchudzania Braci Rodzeń, którą wciela w życie u swoich pacjentów.

WARSZAWA

Opiekun główny: 

Agnieszka Oczykowska

Studiuje psychologię, zgłębia tematykę zdrowia od strony psychologicznej, od strony biologii i holistycznie. Uwielbia kontakt z ludźmi i potrafi motywować.

GORZÓW WIELKOPOLSKI

Opiekun główny:

Grzegorz Kaśków

Po szkole naturoterapii w Instytucie Zielarstwa Polskiego w Warszawie. Edukuje w temacie Metody Odchudzania Braci Rodzeń i ciągle zgłębia wiedzą o KETO/LCHF.

KATOWICE

Opiekun główny:

Damian Piwowarczyk

Na co dzień dyrektor operacyjny w rodzinnej firmie z 40-letnią tradycją. Sprawdził Metodę Odchudzania Braci Rodzeń na sobie, schudł ponad 18 kg. Chce się tym doświadczeniem dzielić z innymi, wspierać i pomagać w zmianie stylu życia.

SZCZECIN

Opiekun główny:

Roksana Janowicz

Kończy dietetykę kliniczną. Pedagog, terapeuta, dietoterapeuta, od 3 lat na KETO.

WŁOCŁAWEK

Opiekun główny:

Magdalena Grochowalska

Fizjoterapeutka, kosmetyczka, pielęgniarka. Promotorka MOBR, która szerzy informacje o pieknym życiu gdzie tylko się da.

KRAKÓW

Opiekun główny:

Paulina Ciupka

Psychodietetyk. Uczy swoich pacjentów jak można pięknie żyć w zdrowiu metabolicznym za pomocą Metody Odchudzania Braci Rodzeń.

TORUŃ

Opiekun główny:

Magdalena Szczepańska

Fizjoterapeuta, urorehabilitant. Sprawdziła dobroczynne działanie Metody Braci na sobie. Schudła i zmieniła swoje życie, teraz propaguje Metodę Braci Rodzeń w Akademii.

WEJHEROWO

Opiekun główny:

Daniel Kaczorowski 

Absolwent AMW w Gdyni. Zagorzały zwolennik diety ketogenicznej, postów oraz morsowania.
Od dwóch lat “pięknie żyje”, nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu metabolizmu i MOBR. Swoją pasją zaraża i chce zarażać innych co daje mu wielką satysfakcję.