Reklamacje
i zwroty

Cześć!

Bardzo się staramy, żeby nasze produkty były jak najwyższej jakości, jednak jesteśmy tylko ludźmi i pomyłki czasem się zdarzają, nawet u Braci Rodzeń. Zresztą uważamy, że życie w perfekcji jest nie do przyjęcia, a błędy uczą i pozwalają się rozwijać.

Oczywiście zrobimy wszystko, aby błędy nie powodowały u Ciebie podniesienie kortyzolu, który jak wiesz to samo zło:)

W każdej chwili możesz skontaktować się z nami, wysyłając wiadomość na adres e-mail kontakt@braciarodzen.pl

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów

Bracia Rodzeń

Reklamacje

 

Jeśli otrzymałaś niekompletną lub niewłaściwą przesyłkę, niepełnowartościowy produkt, podczas użytkowania ujawniły się wady produkcyjne – koniecznie napisz do nas na kontakt@braciarodzen.pl. Aby usprawnić rozpatrzenie Twojej reklamacji, prosimy w miarę możliwości o przesłanie opisu wady lub usterki oraz zdjęcia produktu – zapoznamy się z wiadomością i postaramy się jak najszybciej rozwiązać zgłoszony problem.

Na wszystkie wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00. Zwykle nie zajmuje nam to dłużej niż 1-2 dni robocze. W wyjątkowych przypadkach termin może ulec wydłużeniu, jednak na pewno otrzymasz od nas informację zwrotną do 14 dni od otrzymania przez nas Twojej wiadomości.

Zwroty

W ciągu 14 dni od momentu otrzymania przesyłki masz prawo odstąpić od umowy i zwrócić zakupione produkty bez podania przyczyny. Produkty nie powinny nosić śladów użytkowania czy uszkodzeń. Prosimy o odpowiednie zabezpieczenie przesyłki zwrotnej, żeby zawartość nie uległa uszkodzeniu podczas transportu. W przypadku zniszczeń lub widocznych śladów użytkowania produktu, kwota zwrotu może zostać obniżona.

Prawo zwrotu nie przysługuje Ci w przypadku zakupu:

  • produktów cyfrowych – podczas składania zamówienia prosimy o wyrażenie zgody na natychmiastowe dostarczenie treści i informujemy, że w ten sposób prawo odstąpienia od umowy zostaje utracone.
  • biletu na wydarzenie

Jeśli planujesz dokonać zwrotu naszych produktów prosimy o poinformowanie nas o tym w dowolnej, dogodnej dla Ciebie formie.

Nie jest to obowiązkowe, ale będzie nam bardzo miło, jeśli w formularzu podzielisz się z nami również przyczyną zwrotu – jest to dla nas cenna informacja, która pomoże nam w tworzeniu coraz lepszych produktów w przyszłości.

Dane adresowe do zwrotu:

BraciaRodzeń

Wczasowa 52/5, 64-234 Wieleń,

e-mail: kontakt@braciarodzen.pl

Pamiętaj, że w przypadku zwrotu koszty odesłania produktu leżą po Twojej stronie.

Pieniądze zwracamy w tej samej formie, w której została dokonana płatność, może to potrwać do 14 dni od momentu dostarczenia do nas zwracanych produktów – czas ten może się wydłużyć w przypadku opóźnienia w zwrocie produktu.

W przypadku płatności w placówce pocztowej nie mamy takiej możliwości, dlatego w takim przypadku prosimy Cię o zgodę na dokonanie przelewu i wskazanie numeru konta, na który powinien zostać zrealizowany zwrot.

Wszystkie szczegóły dotyczące reklamacji i zwrotów znajdziesz również w regulaminie sklepu (§ 11 oraz § 12)

Uwaga. Opisana wyżej procedura dotyczy wyłącznie zakupów w naszym sklepie online sklep.braciarodzen.pl