Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

nie czekaj!

ZAINWESTUJ

W SWOJE

ZDROWIE

Gw

II EDYCJA

CZYSTEJ

logo

KONFERENCJI

16-17 wrzesień 2023

II EDYCJA

CZYSTEJ

logo

KONFERENCJI

16-17 wrzesień 2023

Co to za konferencja ?

Czysta
konferencja

16 i 17 września odbędzie się II edycja CZYSTEJ KONFERENCJI “Można Pięknie Żyć”. Spotkamy się stacjonarnie  we Wrocławskim Centrum Kongresowym (przy Hali Stulecia we Wrocławiu) a także on-line. Po raz pierwszy konferencja potrwa dwa dni, a nowością będzie dzień 1, w trakcie którego wyszkolimy 200 lekarzy i dietetyków na temat Terapeutycznego Ograniczania Węglowodanów. 
 
Prelegenci z Polski, USA i Wielkiej Brytanii przekażą wiedzę która pozwoli Tobie wprowadzić nowy styl życia, dzięki któremu zdrowo schudniesz, wycofasz cukrzycę typu 2 i inne choroby metaboliczne oraz dowiesz się jak bezpiecznie odstawić leki.

Jedyna taka konferencja

Ten znak to gwarancja, że wiedza, którą otrzymasz jest wolna od wpływu finansowego jakiejkolwiek firmy. To Ty finansujesz tę Konferencję i  masz wpływ na Prelegentów oceniając ich wystąpienia.Zdobądź wiedzę, która pozwoli Tobie wprowadzić nowy styl życia, dzięki któremu zdrowo schudniesz, wycofasz cukrzycę typu 2 i inne choroby przewlekłe oraz dowiesz się jak bezpiecznie odstawić leki.

Prelegenci II Edycji

Przygotuj się na spotkanie z czołowymi ekspertami w tematyce Keto/Low Carb. Poznaj naszych prelegentów, którzy podzielą się swoim cennym doświadczeniem.

Dr David Unwin

lekarz rodzinny z Wielkiej Brytanii

Dr David Unwin z Norwood Surgery w Southport jest zdecydowanym orędownikiem medycyny stylu życia. Jest krajowym mistrzem RCGP w zakresie współpracy i planowania wsparcia w otyłości i cukrzycy oraz ekspertem klinicznym RCGP w dziedzinie wycofywania cukrzycy. W 2016 roku zdobył nagrodę NHS Innovator of the Year. Jego prace były publikowane w wielu czasopismach i prezentowane w telewizji. 

Jedną z rzeczy, których dr Unwin uczy swoich pacjentów, jest to, że skrobia, węglowodan obecny w żywności, takiej jak chleb, ryż, makaron i ziemniaki, to w rzeczywistości skoncentrowane łańcuchy glukozy, cukru we krwi. Zauważa, że ​​z jego doświadczenia wynika, że ​​wielu młodych lekarzy nawet o tym nie wiedziało. Właściwa edukacja dotycząca diety i stylu życia jest zatem niezwykle ważna w leczeniu cukrzycy i innych schorzeń.

Dr Ken Berry

lekarz z USA

Jestem członkiem Amerykańskiej Akademii Lekarzy Rodzinnych. Od ponad dekady praktykuję medycynę rodzinną w wiejskim stanie Tennessee i do tej pory widziałem ponad 20 000 pacjentów.

Widziałem tak wiele cierpienia i bólu serca, a wszystko to z powodu niepotrzebnych komplikacji chorób spowodowanych naszą współczesną dietą. Cóż, mam dość! Nadszedł czas, aby coś zrobić, aby zatrzymać to powolne cierpienie z powodu tych możliwych do uniknięcia epidemii. Nie ma tu wielkich medycznych słów, po prostu zwykła rozmowa, której możesz użyć, aby zachować zdrowie i szczęście.

Łukasz i Mateusz Rodzeń

bracia Rodzeń

Wierzymy w to, że wszystko jest po coś, a my jesteśmy po to , żeby zajmować się Twoim zdrowiem metabolicznym, pomóc Tobie zdrowo schudnąć, wycofać insulinooporność oraz wycofać cukrzycę typu 2.

Jeszcze parę lat temu , kiedy zadawano nam pytanie o głodówki, odradzaliśmy stanowczo, powołując się na rzekomo zbyt ekstremalne podejście i ponoć ryzykowne. Tak naprawdę mało wiedzieliśmy na ten temat i w ten sposób jak się okazało próbowaliśmy, dość skutecznie kończyć temat, który dość skutecznie wybijał nas ze strefy komfortu. Pora zaktualizować wiedzę.

Rafał Kocur

Keto Kocur

Kiedy my przepisywaliśmy tony leków swoim pacjentom, bez zająknięcia się na temat diety, bo tak nas uczono na studiach, to on już edukował na temat KETO. 

Pamiętamy ,że wielu naszych pacjentów, którzy pod naszą inspiracją zaczynało nowy styl życia LCHF/KETO, czerpało pierwsze informacje właśnie z jego YouTube. W sporym stopniu nas też edukował i śmiało możemy go nazwać pionierem tego sposobu odżywiania w Polsce. 

Fenomenem Rafała jest to, że zbudował niesamowitą sylwetkę kulturystyczną bez węgli, które jak powie niemal każdy trener sportów siłowych: są niezbędne do poruszania kończynami i robienia “bicków”

Dr Tomasz Dangel

lekarz anestezjolog

Jak pisze o sobie Dr Tomasz Dangel: “Od 1978 r. pracuję jako lekarz. Zajmowałem się anestezjologią i medycyną paliatywną. W pierwszej z tych specjalizacji uzyskałem doktorat, a w drugiej habilitację. Żywieniem niskowęglowodanowym zainteresowałem się w 2003 r. po przeczytaniu książki Jana Kwaśniewskiego „Żywienie optymalne”.

Dla nas to przede wszystkim praktyk życia LCHF/KETO oraz  autor niesamowitej książki dla kobiet w ciąży, ale także dla każdej kobiety, która planuje zajść w ciążę i przejść ten czas w zdrowiu. Ta książka o tytule “ Żywienie niskowęglowodanowe i suplementacja w ciąży”, to poradnik żywieniowy, będący równocześnie monografią naukową zawierającą 360 pozycji piśmiennictwa. To pierwsze oryginalne opracowanie żywienia niskowęglowodanowego w ciąży, które uwzględnia zapotrzebowanie na glukozę rozwijającego się dziecka i łożyska.

Łukasz Wysoczański

edukator metody dr Bernsteina

Jak sam pisze w przetłumaczonej przez niego samego książce: Od dnia diagnozy jestem na diecie ubogowęglowodanowej. Od jakichś dwóch tygodni po diagnozie zacząłem stosować protokół dr. Bernsteina na tyle, na ile byłem w stanie, ponieważ przez półtora roku od diagnozy od lekarza prowadzącego moją cukrzycę nie mogłem się doprosić o receptę na neutralną insulinę ludzką. Niemniej, przy pomocy Tresiba i Humalog, diety ubogowęglowodanowej i ruchu – przebieg mojego zdrowienia wyglądał tak:

25.09.2019- HbA1c 13,5% = średnia glukoza 341 mg/dl 

  • 23.10.2019-10,7%
  • 14.11.2019-8,7%
  • 24.01.2020-6,1%
  • 11.06.2020-5,3%
  • 08.03.2021-4.9%
  • 11.05.2021-4,8%

Arkadiusz Arkadio Zbozień

raper, freestylowiec, mówca

Raper, freestylowiec, mówca. Jest autorem siedmiu płyt, dwóch audiobooków i dwóch książek oraz pomysłodawcą ogólnopolskiej akcji „Rób to co kochasz”. Można go zobaczyć w programie “OCALENI” na TVP 1, gdzie swoim rapem przekazuje historie zaproszonych gości. Studiował dziennikarstwo oraz etykę i coaching na kierunku filozoficznym. Jego pasją jest żywe słowo i praca z nim na wielu płaszczyznach. W ciągu ostatnich 6 lat występował dla ponad 100 000 osób na ponad 600 wydarzeniach w kraju i poza jego granicami.

Dr Jen Unwin

psycholog kliniczny z Wielkiej Brytanii

Dr Jen Unwin BSc, MSc, DPsy, FBPsS jest konsultantem klinicznym psychologiem zdrowia z siedzibą w Wielkiej Brytanii.

 

Współpracuje z NHS, pomagając pacjentom radzić sobie z chorobami przewlekłymi i osiągać dobre samopoczucie. Współpracuje również ze swoim mężem, lekarzem rodzinnym, doktorem Davidem Unwinem, pomagając pacjentom w przestrzeganiu zmian w stylu życia.

Dr Unwin jest członkiem Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego i byłym przewodniczącym Brytyjskiego Stowarzyszenia Praktyki Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

zostań partnerem konferencji

kupując bilet stajesz się
partnerem honorowym konferencji

To dzięki Twojemu wsparciu to wydarzenie jest wolne od wpływu jakiejkolwiek firmy.

Dziękujemy

DZIEŃ 1

TRF – Terapeutyczne Ograniczanie Węglowodanów

Tego dnia szkolimy lekarzy i dietetyków, trenerów zdrowia, pasjonatów zdrowego żywienia na temat TRF. 

Low Carb
Keto

to pierwszy w historii tej części Europy szkolenie TRF, czyli terapeutycznego ograniczania węglowodanów 

Światowe
autorytety

szkolenie poprowadzą światowe autorytety w tej dziedzinie, m.in. Dr Unwin z Wielkiej Brytani

Praktyczny
kurs

otrzymasz kurs “Wycofywanie cukrzycy t2” , który jest prowadzony przez światowe sławy Low Carb /Keto, m.in. Profesora Tima Noakes.

Mapa
praktyków

umieścimy Ciebie na Mapie praktyków LCHF/KETO w Polsce, aby ułatwić pacjentom znalezienie osób mających wiedzę TRF

Ten kurs został przetłumaczony przez nas jako Ambasadorów Nutrition Network, czyli Międzynarodowej Organizacji zrzeszającej praktyków LCHF/KETO z całego świata.

Certyfikat
ukończenia

otrzymasz międzynarodowy certyfikat, potwierdzający umiejętności praktyczne TRF

Przypadki
kliniczne

będziesz pracować na konkretnych przypadkach klinicznych 

Zestaw
materiałów

otrzymasz zestaw materiałów, aby w swojej praktyce mieć dostęp do tej wiedzy

Ograniczona
ilość

tylko 200 osób przewidujemy w pierwszej edycji

Harmonogram

Szczegółowy harmonogram poznasz niebawem.

10:00dr UnwinSzczegóły podamy już niebawem
11:30dr DangelSzczegóły podamy już niebawem
12:00Pora na kawę 
13:00lekarz z USASzczegóły podamy już niebawem
14:00Pora zjeść 
15:30Bracia Rodzeń

Szczegóły podamy już niebawem

Podczas całej konferencji dostępne są kawa, herbata. Niskowęglowodanowy LUNCH w cenie biletu.

KUP BILETY na dzień 1

DO ZOBACZENIA

DZIEŃ 2

Wydarzenie Główne “Można Pięknie Żyć”

Nie skłamiemy , jeżeli powiemy Tobie, że to będzie istne niskowęglowodanowe show i potężna pozytywna energia!!! Spotkasz się osobiście z nami i niesamowitymi prelegentami z całego świata. Dowiesz się jak wdrażać styl niskowęglowodanowy w życie , a przede wszystkim poznasz społeczność niezależnie myślącą i pięknie żyjącą, które pomoże Tobie w nowej drodze życia. 

Miejsc mamy 1000 , a decyduje kolejność zakupu biletu. To będzie największa impreza LCHF/KETO w tej części Europy. Tutaj po prostu trzeba być.

Low Carb
Keto

jedyna o tej tematyce konferencja w Polsce 

Światowe
autorytety

poznasz prelegentów z całego świat

Wycofaj
choroby

wiedza na temat wycofywania chorób metabolicznych

Niezależna
społeczność

poznasz ludzi podobnych do Ciebie,

Harmonogram

Szczegółowy harmonogram poznasz niebawem.

10:00dr UnwinSzczegóły podamy już niebawem
11:30dr DangelSzczegóły podamy już niebawem
12:00Pora na kawę 
13:00lekarz z USASzczegóły podamy już niebawem
14:00Pora zjeść 
15:30Bracia RodzeńSzczegóły podamy już niebawem

Podczas całej konferencji dostępne są kawa, herbata. Niskowęglowodanowy LUNCH kupisz na miejscu.

KUP BILETY na dzień 2


WYPRZEDANE
Dołącz online
180 zł

DO ZOBACZENIA

poznaj opinie o nas

Prawda się zawsze obroni

Tak było w trakcie I Edycji
Czystej Konferencji

Najczęściej
zadawane pytania

W tym miejscu zebraliśmy dla Was odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz rozwiązania napotykanych trudności natury technicznej. 

Staraliśmy się przewidzieć wszystkie możliwości. Jeśli jednak nie znaleźliście odpowiedzi na Wasze pytania lub wątpliwości nie zostały rozwiane – zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego lub śmiało piszcie na kontakt@braciarodzen.pl

Nasze pomocnice – Jagoda i Justyna chętnie udzielą odpowiedzi, dadzą wskazówki, nakierują Was 🙂

pozdrawiamy,

Bracia Rodzeń

Czy bilet na konferencję wysyłany jest pocztą?

Nie, nie ma fizycznej formy biletu na konferencję. Opłacenie Partnerstwa jest potwierdzeniem uczestnictwa w konferencji. W dniu konferencji wystarczy podejść do punktu rejestracyjnego, gdzie prowadzona będzie rejestracja imienna.

Kiedy otrzymam paczkę konferencyjną?

Paczkę otrzymasz w dniu Konferencji. Wystarczy, że podejdziesz do punktu rejestracyjnego.

Czy kupując bilet, otrzymam dostęp do BRTeam?

Do BRTeam można dostać się tylko 2 razy w roku. Najbliższa okazja to 5 listopada. Będziemy o tym informować.

Nie pamietam hasła - co zrobić?

Zapomnieć hasło to ludzka rzecz 🙂

Wtedy z pomocą przychodzi link: https://braciarodzen.pl/moje-konto/lost-password/ pod którym z łatwością zresetujesz hasło.

Procedura resetowania hasła wymaga podania nazwy użytkownika lub adresu e-mail.

Po kliknięciu polecenia "resetuj hasło" system automatycznie wyśle Tobie emaila z nowymi danymi do logowania. 

Podane nowe, systemowe hasło jest wielokrotnego użytku, ale zawsze zachęcamy do zmiany hasła na bardziej przyjazną i przyswajalną dla Ciebie formę 🙂 Dokonasz tego pod zakładką SZCZEGÓŁY KONTA.

Uwaga: kiedy emaila do resetowania hasła nie znajdzie się w głównej skrzynce z wiadomościami,  koniecznie sprawdź folder SPAM, maile wysyłane z systemu niestety często tam wędrują. 

W przypadku, jeżeli taki email całkowicie się zagubi, śmiało napisz wiadomość na kontakt@braciarodzen.pl o tytule - reset hasła.

Nasze Pomocnice będą w stanie szybciej wyszukać Twoją prośbę i zareagować.