ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Zadbaj o ZDROWIE
metaboliczne

Znajdź osobę z wiedzą w dziedzinie Terapeutycznego Ograniczania Węglowodanów.

CZYSTA KONFERENCJA

LOW CARB FESTIVAL 2024

ZNAJDŹ SPECJALISTĘ

Zadbaj o ZDROWIE
metaboliczne

Znajdź osobę z wiedzą w dziedzinie Terapeutycznego Ograniczania Węglowodanów.

CZYSTA KONFERENCJA

LOW CARB FESTIVAL 2024

Dołącz do największego wydarzenia na Świecie.
21-22 wrzesień 2024 Wrocław

Witajcie w świecie przyszłości zdrowia metabolicznego!

Low Carb Festival - już trzecia odsłona Czystej Konferencji Braci Rodzeń to absolutnie niezwykłe wydarzenie, które zjednoczy największych ekspertów i psychiatrów z całego świata w celu przełamania nieaktualnych paradygmatów w leczeniu chorób metabolicznych i psychicznych.

To wydarzenie jest miejscem nie tylko do wymiany wiedzy, ale także do rozpoczęcia istotnych debat, które mogą prowadzić do rzeczywistej zmiany w praktyce medycznej. Dołącz do naszej niezależnie myślącej społeczności i bądź częścią rewolucji w podejściu do zdrowia metabolicznego.

to największe na Świecie wydarzenie, skupiające się na Terapeutycznym Ograniczaniu Węglowodanów w  leczeniu chorób metabolicznych i psychicznych. Organizowany przez Braci Rodzeń festiwal wraz z konferencją przyciąga czołowych ekspertów i psychiatrów z renomowanych uniwersytetów by dzielić się  wiedzą w dziedzinie Psychiatrii Metabolicznej oraz szeroko  pojętego zdrowia metabolicznego. Jest to miejsce debaty, którą musimy rozpocząć, aby zmienić szkodliwe, nieaktualne zalecenia, które nadal otrzymują chodzi metabolicznie pacjencji.
 
Dołącz do niezależnie myślącej społeczności

# nadszedł czas na zmianę szkodliwych zaleceń

Jedyna taka konferencja

Ten znak to gwarancja, że wiedza, którą otrzymasz jest niezależna i nie podlega wpływom finansowym przemysłowi farmaceutycznemu czy spożywczemu. To właśnie Twoje wsparcie finansowe umożliwia zorganizowanie tej Konferencji.

Zdobądź wiedzę, która pozwoli Ci wprowadzić nowy styl życia, dzięki któremu zdrowo schudniesz, wycofasz cukrzycę typu 2 i inne choroby przewlekłe oraz dowiesz się jak bezpiecznie odstawić leki.

Jedyna taka konferencja

Ten znak to gwarancja, że wiedza, którą otrzymasz jest wolna od wpływu finansowego jakiejkolwiek firmy. To Ty finansujesz tę Konferencję i  masz wpływ na Prelegentów oceniając ich wystąpienia.

Zdobądź wiedzę, która pozwoli Tobie wprowadzić nowy styl życia, dzięki któremu zdrowo schudniesz, wycofasz cukrzycę typu 2 i inne choroby przewlekłe oraz dowiesz się jak bezpiecznie odstawić leki.

Bracia Rodzeń, organizatorzy Czystej Konferencji, zapraszają czołowych ekspertów Keto/Low Carb oraz Psychiatrii Metabolicznej na Świecie. Łącząc siły, możemy zmienić system. Zapraszamy do poznania naszych prelegentów, którzy są gotowi podzielić się z Tobą swoją bezcenną wiedzą i doświadczeniem

Prelegenci

Dr Georgia Ede

lekarz psychiatra
Harvard Health Care

Dr Georgia Ede

lekarz psychiatra
Harvard Health Care

Dr Georgia jest wybitnym psychiatrą z prestiżowego Uniwersytetu Harvarda, posiadającym głęboką wiedzę i specjalizację w unikalnej dziedzinie psychiatrii żywienia i metabolizmu.  Jej innowacyjne podejście koncentruje się na wykorzystaniu diety keto, jako kluczowego elementu terapii, mającego na celu zmniejszenie lub całkowite wyeliminowanie konieczności stosowania leków farmakologicznych. 

Dr Shebani Sethi

lekarz psychiatra
Stanford Health Care

Dr Shebani Sethi

lekarz psychiatra
Stanford Health Care

Dr Sethi, adiunkt kliniczny na Wydziale Psychiatrii i Nauk Behawioralnych, jest pionierką w dziedzinie psychiatrii metabolicznej, z wykształceniem z Uniwersytetu Stanforda, Duke University School of Medicine i National University of Singapore. Specjalizuje się w leczeniu zaburzeń odżywiania oraz w zintegrowanym podejściu do dysfunkcji metabolicznych w kontekście chorób psychicznych. 

Dr Ben Bikman

profesor biologii i fiziologi komórki
Brigham Young University

Dr Ben Bikmann

profesor biologii i fiziologi komórki
Brigham Young University

Dr Bikman specjalizuje się w badaniu molekularnych mechanizmów leżących u podstaw zaburzeń metabolicznych, takich jak otyłość, cukrzyca typu 2 i demencja. Wykorzystując swoje  wykształcenie, w tym doktorat z bioenergetyki i doświadczenie podoktorskie z Uniwersytetu Duke-National w Singapurze, koncentruje się na badaniu roli insuliny i ketonów w regulacji funkcji metabolicznych.

Nina
Teicholz

dziennikarka śledcza
Oxford University

Nina
Teicholz

dziennikarka śledcza
Oxford University

Nina Teicholz to wiodąca dziennikarka śledcza specjalizująca się w żywieniu, autorka bestsellera "The Big Fat Suprise" i dyrektor wykonawczy The Nutrition Coalition. Teicholz studiowała w Yale i Stanford, gdzie studiowała biologię i specjalizowała się w amerykanistyce a tytuł magistra na Uniwersytecie Oksfordzkim.

Dr Allison
B. Hull

lekarz pediatra               
Des Moines University

Dr Allison
B. Hull

lekarz pediatra               
Des Moines University

Doktor Allison B. Hull jest specjalistą chorób wewnętrznych i pediatrii w Wesley Chapel na Florydzie i współpracuje ze szpitalem St. Joseph's Hospital w Tampa . Uzyskała dyplom lekarza w Des Moines University College of Osteopathic Medicine i praktykuje od 11 do 20 lat. Doktor Allison B. Hull ma wiedzę specjalistyczną w leczeniu otyłości, bezdechu sennego, astmy i innych schorzeń

Karolina Bartoń

dietetyk
Karolinska Institute

Karolina Bartoń

dietetyk
Karolinska Institute

Karolina to specjalistka w dziedzinie Nauk o Żywności i Żywieniu Człowieka, które studiowała na Swedish University of Agricultural Sciences w Szwecji. Pionierka odżywiania Carnivore w Polsce. Obecnie rozwija swoją wiedzę na Karolinska Institute, jednym z czołowych uniwersytetów medycznych na świecie, gdzie jest na ukończeniu studiów magisterskich z zakresu Żywienia Człowieka. 

Mateusz Ostręga

dietetyk
właściciel Keto Centrum

Mateusz Ostręga

dietetyk
właściciel Keto Centrum

Absolwent I stopnia studiów na kierunku dietetyka. Od najmłodszych lat nie był fanem podążania utartymi ścieżkami oraz działania wedle schematów. Toteż jego zainteresowania, już w trakcie studiów, zaczęły znacznie odbiegać od wyznaczonego kierunku nauczania. Diety niskowęglowodanowe oraz dieta ketogeniczna, które na studiach pomijano niemal całkowicie, wzbudziły w nim wielkie zainteresowanie, które trwa do dzisiaj.

Wkrótce

Wkrótce

Już wkrótce pojawi się więcej informacji.Wkrótce

Wkrótce

Już wkrótce pojawi się więcej informacji.Wkrótce

Wkrótce

Już wkrótce pojawi się więcej informacji.Harmonogram

Harmo-nogram

WKRÓTCE

BILETY Dzień 1

Serdecznie zapraszamy na warsztaty, które rozpoczną się już pierwszego dnia konferencji! Po wysłuchaniu Waszych opinii z ostatniego razu, zmieniliśmy trochę podejście i formę tego spotkania – wielkie dzięki za wszystkie sugestie. Te warsztaty są dla Was – lekarzy rodzinnych, psychiatrów, psychologów, dietetyków, psychoterapeutów, a także dla każdego, kto chce nauczyć się czegoś nowego od topowych ekspertów w dziedzinie Terapeutycznego Ograniczania Węglowodanów.

Chcemy, żeby te warsztaty były czymś więcej niż zwykłym spotkaniem – to świetna okazja, by nauczyć się czegoś praktycznego, co naprawdę może zmienić Wasze podejście do zdrowia i pomóc innym.

Do zobaczenia

BILETY Dzień 2

Drugi dzień to będzie coś więcej niż konferencja – to prawdziwy Festiwal dla wszystkich, którzy chcą pięknie żyć, bez chorób metabolicznych! To dzień pełen wiedzy, mega energii i inspiracji. Tutaj spotka się największa na świecie społeczność ludzi, którzy myślą inaczej o jedzeniu – bez zbędnych węglowodanów. To nasz wspólny głos w ważnej sprawie: chcemy zmienić niezdrowe zalecenia, które wciąż są podawane pacjentom z problemami metabolicznymi na całym świecie.

Coś ekstra tego dnia – pierwsza w Polsce debata na temat uzależnienia od jedzenia oraz wycofywania chorób metabolicznych. O DEBACIE piszemy szczegółowo poniżej.

Nie możecie tego przegapić! To szansa, by być częścią czegoś dużego, co może naprawdę zmienić oblicze zdrowia w naszym kraju. Dołączcie do nas i dajcie swój głos na rzecz zdrowszej przyszłości!

Do zobaczenia

PIERWSZA TAKA DEBATA

Zapraszamy na pierwszą w Polsce debatę poświęconą tematyce uzależnienia od jedzenia oraz strategiom wycofywania chorób metabolicznych. Ta dyskusja to nasza wspólna odpowiedzialność – jeśli nie podejmiemy działań teraz, w najbliższej przyszłości możemy stanąć w obliczu alarmującego wzrostu chorób metabolicznych. Co więcej, grozi nam perspektywa, w której cukrzyca stanie się powszechną chorobą wśród dzieci i młodzieży. Nie możemy na to pozwolić.

To spotkanie będzie czymś więcej niż tylko wymianą poglądów. Naszym celem jest wypracowanie konkretnych wniosków i propozycji naprawy systemu ochrony zdrowia, które zostaną zawarte w specjalnym dokumencie, podpisanym przez wszystkich uczestników debaty.

My, Bracia Rodzeń, zobowiązujemy się, że dokument ten dotrze do kluczowych instytucji zdrowotnych w Polsce. Chcemy, aby nasze wspólne głosy zostały usłyszane i przyczyniły się do realnej zmiany w podejściu do zdrowia metabolicznego. Dołączcie do nas, by razem zmierzyć się z tym wyzwaniem i pracować na rzecz zdrowszej przyszłości.

Kupując bilet stajesz się
partnerem honorowym Festiwalu.
To dzięki Twojemu wsparciu to wydarzenie jest wolne od wpływu jakiejkolwiek firmy.

DZIĘKUJEMY

Prawda się zawsze obroni

Poznaj opinie o nas

Krzysztof Szmit
Read More
Po trzech tygodniach dzisiaj ciśnienie 115/68 i 6kg w dół
Anna Dobkiewicz
Read More
Uwielbiam słuchać Braci Rodzeń. Tyle mądrych rad i wskazówek. Na keto i IF jestem od marca. Jem dwa posiłki (na razie). Czujkę się świetnie. No i straciłam 8kg a nie kupę kasy na dietetyków. Dopiero słuchając Was Panowie zrozumiałem co to jest keto i o co w tym wszystkich chodzi. Można pięknie żyć. Pozdrawiam
Bernadeta Wiśniewska
Read More
Jesteście Wielcy, od prawie pół roku stosuje się do Waszych zaleceń 16/8 LCHF, a czasem 24 postu, no i 20kg mniej, trójglicerydy w normie, samopoczucie rewelacja
willa Wiola
Read More
Czyli u mnie jest w porzo schudłam zdrowo obwód w pasie przed stylem keto 126 mega opona, dziś 99 brak obwisłej skóry
Ewelina Gonciarz
Read More
Od 29 kwietnia 20kg, insulina w sierpniu 22 teraz 11 jeszcze przede mną ale to Dzięki Wam
Anna
Read More
4 tygodnie z Wami, 6,5 kg mniej. Nie czuje głodu. Nie mam napadów na słodycze. To jakiś cud. Dziękuje Panowie. Jesteście WIELCY.
Joanna
Read More
Ja poerdykam wg Homa - nie mam już insulinoodporności!!! Niech żyje zdrowe niejedzenie!!! Niech żyje KETO i LCHF Do końca świata i jeden dzień dłużej 🙂
Justyna Strzałkowska
Read More
Nie byłam przygotowana na to że aż tak szybko będę mogła pożegnać się ze swoim brzuszkiem do którego byłam tak bardzo przywiązana, Poza tym mam zmiany w głowie. Kiedyś zawsze wydawało mi się, że zabraknie mi jedzenia, że moja porcja na talerzu jest za mała a teraz niewiem kiedy coś się w głowie przekręciło i nawet jak jest naprawdę mało to ja jestem pewna że to wystarczy,
Previous
Next

Najczęściej
zadawane pytania

W tym miejscu zebraliśmy dla Was odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz rozwiązania napotykanych trudności natury technicznej. 

Staraliśmy się przewidzieć wszystkie możliwości. Jeśli jednak nie znaleźliście odpowiedzi na Wasze pytania lub wątpliwości nie zostały rozwiane – zachęcamy do skorzystania z
formularza kontaktowego lub śmiało piszcie na kontakt@braciarodzen.pl

Nasze pomocnice - Jagoda, Justyna i Asia  chętnie udzielą odpowiedzi, dadzą wskazówki, nakierują Was :).

Pozdrawiamy,

Bracia Rodzeń

Nie, nie ma fizycznej formy biletu na konferencję.

Swój bilet na wydarzenie otrzymasz w formie kodu QR dostarczonego na Twój adres e-mail!
Ta innowacyjna forma dostarczania biletów to idealne połączenie wygody, bezpieczeństwa i ekologii.

Po zakupie biletu, Twoje dane kontaktowe są automatycznie wprowadzane do systemu, który generuje unikalny kod QR przypisany do Twojego biletu. Ten kod jest szyfrowaną reprezentacją informacji o Twoim bilecie i służy jako elektroniczna wersja biletu papierowego.

Następnie, system automatycznie wysyła e-mail z biletem w formie kodu QR na adres podany podczas zakupu. Otrzymujesz więc swój bilet praktycznie natychmiast po dokonaniu transakcji, bez konieczności oczekiwania na dostawę pocztą lub osobistej wizyty w punkcie sprzedaży.

Zakup biletu na Low Carb Festiwal – Czystą Konferencję Braci Rodzeń nie jest jednoznaczne z wykupieniem subskrypcji i stanie się członkiem BRteam. 

Tak, jak najbardziej!

Dla uczestników pierwszego dnia Czystej Konferencji Low Carb Festival mamy specjalny kod rabatowy, który przyjdzie w treści e-maila po zakupie biletu na pierwszy dzień. Warto z niego skorzystać.

Każdy z uczestników ma możliwość nieodpłatnego skorzystania z opcji tłumaczenia wykładów prelegentów. Jeżeli wyrazisz taką chęć, słuchawki będzie można nabyć przed wejściem na sale, w specjalnie wyznaczonych punktach w rejestracji.

Tak, oczywiście!

Dla uczestników drugiego dnia Czystej Konferencji Low Carb Festival umożliwiliśmy wykupienie posiłku niskowęglowodanowego na terenie Hali Stulecia. Tak jak w zeszłym roku, będą to zarówno dania mięsne, jak i bezmięsne w formie buffetu – do wyboru. Obiad ten można wykupić od razu przy zakupie biletu wstępu na wydarzenie.

Dla uczestników pierwszego dnia obiad został już wliczony w cenę biletu.

Jakiś czas po wydarzeniu, każdy z uczestników otrzyma dostęp do danego dnia III edycji Czystej Konferencji Low Carb Festival przez swoje konto.

Nagrania będą udostępnione pod zakładką WYDARZENIA.

Prosimy o cierpliwość. Ze względu, że jesteśmy uzależnieni od pracy firm współpracujących z nami w ten dzień, materiał może pojawić się nawet do miesiąca czasu po wydarzeniu.